Obmedzená bude doprava od Devína po Vajanského nábrežie, dotknuté linky pôjdu po presmerovaných, resp. skrátených trasách.
V nedeľu 13. apríla 2014 sa uskutoční tradičný beh Devín - Bratislava, ktorý si vyžiada obmedzenie premávky na nábreží Dunaja v úseku Devín - Námestie Ľ. Štúra.
Električková doprava
Všetky električkové linky budú premávať po svojich riadnych trasách. Pôvodne ohlásený odklon liniek 2 a 4 bol zrušený.
Autobusová doprava
- Linka 28 bude mať spoje s odchodmi po 8:10 vykonané po obchádzkovej trase Opletalova - Mlynská - Istrijská - Eisnerova - cesta 505 - diaľnica D2 - Lamačská cesta - Brnianska - Pražská - Šancová - Legionárska - Karadžičova - Dostojevského rad - Nové SND a späť po rovnakej trase. Autobusy neobslúžia zastávky v úseku Na hriadkach - Malá scéna. Na obchádzkovej trase zastavia na zastávkach Hradištná, Patrónka, Nám. F. Liszta/SAV, Račianske mýto, Krížna a Mlynské nivy. Od cca 11:30 bude linka premávať po svojej bežnej trase v úseku Opletalova - Devín - Most SNP. Premávka v celej dĺžke trasy bude obnovená zhruba o 13:00
- Linky 30 a 37 budú v smere k Mostu SNP presmerované medzi ZOO a Mostom SNP cez Petržalku. Neobslúžia zastávky Chatam Sófer, Park kultúry a Lafranconi. Obmedzenie sa dotkne spojov po 9:05 z východiskových zastávok. Obnovenie premávky po bežnej trase sa predpokladá okolo 11:10.
- Linka 32 bude v smere na Hlavnú stanicu medzi Molecovou a Pri Suchom mlyne presmerovaná cez Karloveskú, Harmincovu a Patrónku, pričom neobslúži zastávky Botanická záhrada, ZOO a Pri Habánskom mlyne. Na obchádzkovej trase nezastavuje. Na Molecovej bude zastavovať na svojich bežných zastávkach. Obmedzenie sa dotkne spojov po 9:20 z Dlhých dielov. Obnovenie premávky po bežnej trase sa predpokladá okolo 11:10.
- Linka 39 bude v smere do Ružinova medzi zastávkami ZOO a Zochova presmerovaná cez Petržalku. Neobslúži zastávky Lafranconi, Park kultúry a Chatam Sófer. Obmedzenie sa dotkne spojov po 9:20 z Cintorína Slávičie údolie. Obnovenie premávky po bežnej trase sa predpokladá okolo 12:00.
- Linka 50 pôjde v smere k OD Slimák po trase Aupark - Krasovského - Jantárová cesta - Bosákova - Most Apollo - Landererova - Autobusová stanica - Svätoplukova - Páričkova - Košická - Miletičova - Ružinovská - Tomášikova - Riazanská - OD Slimák. Na obchádzkovej trase zastaví na zastávkach Farského, Most Apollo a Landererova. Autobusy neobslúžia zastávky Most SNP a Malá scéna. Obmedzenie sa dotkne spojov po 7:40 z Auparku. Obnovenie premávky sa predpokladá okolo 12:50.
- Linka 70 bude približne v čase od 7:30 do 13:00 premávať po skrátenej trase ŽST Podunajské Biskupice - Krajinská - Slovnaftská - Bajkalská - Prievozská - Mlynské nivy - Dostojevského rad - Nové SND (výstupište na Krupkovej ulici) a späť pôjde zo zastávky Malá scéna. Linka vynechá zastávku Most SNP.
- Linka 95 pôjde približne v čase od 7:30 do 13:00 v smere z Petržalky za zastávkou Nám. hraničiarov cez Jantárovú cestu, kde zastaví na zastávke Farského (v smere k Starému mostu), Krasovského, Einsteinovu pod Most SNP, kde bude zastavovať na zastávke liniek 30 a 37. V tomto smere neobslúži zastávky Farského (na Bosákovej), Most Apollo, Landererova, Malá scéna a Námestie Ľ. Štúra. Medzi Farského a Landererovou je možné využiť presmerovanú linku 50. V smere do Petržalky pôjde spod Mosta SNP po svojej riadnej trase.
810zssk
Kremeľská ul., Devínska cesta, v čase 08:30h - 10:45h
Rázusovo nábr., Nám. Ľ. Štúra, Mostová, Jesenského, Vajanského nábrežie, v čase 08:00 - 13:00h
Čiastočná uzávierka MK I. a II: triedy
Botanická ul. - jazdný pás v smere do mesta, v čase 09:45h - 11:15h
Nábrežie arm. gen. L. Svobodu v celej dĺžke, v čase 09:45h - 11:30h
odbočenie z Nábr. arm. gen. L. Svobodu vľavo do Staromestskej ul., v čase 10:00h - 12:00h