Plánovač cesty "Autobusová stanica" » "Námestie SNP"
Cestujem z   
Cestujem na   


  +  –  o   +  – 
Viac nastavení
OdchodPríchodDĺžka cesty*SpojenieCena*
21.11.2018
13:02
21.11.2018
13:13
11 minX72 0,70 €
21.11.2018
13:05
21.11.2018
13:17
12 min70 80,70 €
21.11.2018
13:10
21.11.2018
13:20
10 min205 0,70 €
21.11.2018
13:17
21.11.2018
13:28
11 minX72 0,70 €
21.11.2018
13:20
21.11.2018
13:33
13 min70 80,70 €

Spojenie 21.11.2018 13:02 - 13:13 (11 min)

Zóny: 100, Cena: 0,70 €*

X72

%Staré Mesto, Nemocnica sv. Michala
13:02 Autobusová stanica zóna 100
   2 zastávky, 4 min zóna 100
13:06 Nemocnica sv. Michala zóna 100
Presun medzi zastávkami Nemocnica sv. Michala a Námestie SNP 7 min



Spojenie 21.11.2018 13:05 - 13:17 (12 min)

Zóny: 100, Cena: 0,70 €*

70

%Most SNP
13:05 Autobusová stanica zóna 100
   2 zastávky, 3 min zóna 100
13:08 Malá scéna zóna 100
Presun medzi zastávkami Malá scéna a Šafárikovo nám. 5 min
8

Ružinov
13:15 Šafárikovo nám. zóna 100
   1 zastávka, 2 min zóna 100
13:17 Námestie SNP zóna 100



Spojenie 21.11.2018 13:10 - 13:20 (10 min)

Zóny: 100, Cena: 0,70 €*

205

%Staré Mesto, Nemocnica sv. Michala
13:10 Autobusová stanica zóna 100
   2 zastávky, 3 min zóna 100
13:13 Nemocnica sv. Michala zóna 100
Presun medzi zastávkami Nemocnica sv. Michala a Námestie SNP 7 min



Spojenie 21.11.2018 13:17 - 13:28 (11 min)

Zóny: 100, Cena: 0,70 €*

X72

%Staré Mesto, Nemocnica sv. Michala
13:17 Autobusová stanica zóna 100
   2 zastávky, 4 min zóna 100
13:21 Nemocnica sv. Michala zóna 100
Presun medzi zastávkami Nemocnica sv. Michala a Námestie SNP 7 min



Spojenie 21.11.2018 13:20 - 13:33 (13 min)

Zóny: 100, Cena: 0,70 €*

70

%Most SNP
13:20 Autobusová stanica zóna 100
   2 zastávky, 3 min zóna 100
13:23 Malá scéna zóna 100
Presun medzi zastávkami Malá scéna a Šafárikovo nám. 5 min
8

Ružinov
13:31 Šafárikovo nám. zóna 100
   1 zastávka, 2 min zóna 100
13:33 Námestie SNP zóna 100

* Cena je vypočítaná na základe nezľavnenej tarify pri použití papierového cestovného lístka. Hodnoty sú iba orientačné a závisia od skutočnej dĺžky cesty na základe aktuálnej dopravnej situácie a výluk.