Plánovač cesty "Autobusová stanica" » "Tomášikova"
Cestujem z   
Cestujem na   


  +  –  o   +  – 
Obmedzenia   
Na prestup potrebujem najmenej   
Chcem prestupovať najviac
Akceptujem peší presun
Moja chôdza je
Typ dopravy


Obnoviť pôvodné nastavenia
OdchodPríchodDĺžka cesty*SpojenieCena*
24.11.2018
07:41
24.11.2018
07:51
10 min500,70 €
24.11.2018
07:56
24.11.2018
08:06
10 min500,70 €
24.11.2018
08:11
24.11.2018
08:21
10 min500,70 €
24.11.2018
08:26
24.11.2018
08:36
10 min500,70 €
24.11.2018
08:41
24.11.2018
08:51
10 min500,70 €

Spojenie 24.11.2018 07:41 - 07:51 (10 min)

Zóny: 100, Cena: 0,70 €*

50

%Nové Mesto, OD Slimák
07:41 Autobusová stanica zóna 100
   8 zastávok, 10 min zóna 100
07:51 Tomášikova zóna 100



Spojenie 24.11.2018 07:56 - 08:06 (10 min)

Zóny: 100, Cena: 0,70 €*

50

%Nové Mesto, OD Slimák
07:56 Autobusová stanica zóna 100
   8 zastávok, 10 min zóna 100
08:06 Tomášikova zóna 100



Spojenie 24.11.2018 08:11 - 08:21 (10 min)

Zóny: 100, Cena: 0,70 €*

50

%Nové Mesto, OD Slimák
08:11 Autobusová stanica zóna 100
   8 zastávok, 10 min zóna 100
08:21 Tomášikova zóna 100



Spojenie 24.11.2018 08:26 - 08:36 (10 min)

Zóny: 100, Cena: 0,70 €*

50

%Nové Mesto, OD Slimák
08:26 Autobusová stanica zóna 100
   8 zastávok, 10 min zóna 100
08:36 Tomášikova zóna 100



Spojenie 24.11.2018 08:41 - 08:51 (10 min)

Zóny: 100, Cena: 0,70 €*

50

%Nové Mesto, OD Slimák
08:41 Autobusová stanica zóna 100
   8 zastávok, 10 min zóna 100
08:51 Tomášikova zóna 100

* Cena je vypočítaná na základe nezľavnenej tarify pri použití papierového cestovného lístka. Hodnoty sú iba orientačné a závisia od skutočnej dĺžky cesty na základe aktuálnej dopravnej situácie a výluk.