Plánovač cesty "Hlavná stanica" » "Ekonomická univerzita"
Cestujem z   
Cestujem na   


  +  –  o   +  – 
Viac nastavení
OdchodPríchodDĺžka cesty*SpojenieCena*
02:3002:4616 minN80 0,70 €
03:3003:4616 minN80 0,70 €
03:5004:2333 min 202 900,90 €
04:0504:3732 min 202 880,90 €
04:3004:5222 minN95 680,90 €

Spojenie 19.10.2017 02:30 - 02:46 (16 min)

Zóny: 100, Cena: 0,70 €*

N80

Petržalka, Údernícka-Kúpalisko
02:30 Hlavná stanica zóna 100
   9 zastávok, 12 min zóna 100
02:42 Bulíkova NA ZNAMENIEzóna 100
Presun medzi zastávkami Bulíkova a Ekonomická univerzita 4 min



Spojenie 19.10.2017 03:30 - 03:46 (16 min)

Zóny: 100, Cena: 0,70 €*

N80

Petržalka, Údernícka-Kúpalisko
03:30 Hlavná stanica zóna 100
   9 zastávok, 12 min zóna 100
03:42 Bulíkova NA ZNAMENIEzóna 100
Presun medzi zastávkami Bulíkova a Ekonomická univerzita 4 min



Spojenie 19.10.2017 03:50 - 04:23 (33 min)

Zóny: 100, Cena: 0,90 €*

Presun medzi zastávkami Hlavná stanica a SAV 6 min
202

%Dolné hony, Čiližská
03:56 SAV zóna 100
   6 zastávok, 10 min zóna 100
04:06 Košická zóna 100
Presun medzi zastávkami Košická a Most Apollo 12 min
90

ŽST Rusovce
04:21 Most Apollo zóna 100
   1 zastávka, 2 min zóna 100
04:23 Ekonomická univerzita zóna 100



Spojenie 19.10.2017 04:05 - 04:37 (32 min)

Zóny: 100, Cena: 0,90 €*

Presun medzi zastávkami Hlavná stanica a SAV 6 min
202

%Dolné hony, Čiližská
04:11 SAV zóna 100
   5 zastávok, 8 min zóna 100
04:19 Autobusová stanica zóna 100
Presun medzi nástupišťami zastávky Autobusová stanica 2 min
88

%Most SNP cez Petržalku
04:30 Autobusová stanica zóna 100
   4 zastávky, 7 min zóna 100
04:37 Ekonomická univerzita zóna 100



Spojenie 19.10.2017 04:30 - 04:52 (22 min)

Zóny: 100, Cena: 0,90 €*

N95

Vozovňa Petržalka
04:30 Hlavná stanica zóna 100
   11 zastávok, 13 min zóna 100
04:43 Starohájska NA ZNAMENIEzóna 100
Presun medzi nástupišťami zastávky Starohájska 2 min
68

%Nové Mesto, Trnavské mýto
04:47 Starohájska NA ZNAMENIEzóna 100
   4 zastávky, 5 min zóna 100
04:52 Ekonomická univerzita zóna 100

* Cena je vypočítaná na základe nezľavnenej tarify pri použití papierového cestovného lístka. Hodnoty sú iba orientačné a závisia od skutočnej dĺžky cesty na základe aktuálnej dopravnej situácie a výluk.